Apie mus

Tikriausiai ne kartą, ruošdamiesi šventei, sukdavote galvą, kaip nustebinti svečius. Pasimėgaukite savo švente ir negalvokite apie maisto ruošimą, torto puošimą ar kalnus indų – nuo šiol jūsų šventiniais užkandžiais rūpinsimės mes. Šalti vieno kąsnio užkandžiai gimtadieniui, įmonės vakarėliui, Kalėdoms ar tiesiog visai be progos – mūsų aistra ir daugelį metų sėkmingai vykdoma veikla.

Platus užkandžių asortimentas

Gaminame gardžius užkandžius visavalgiams, maistingus užkandukus vegetarams, sumuštinukus vaikams ir saldžius desertus smaližiams.

Įvertinti ir unikalūs skoniai

Meilė maistui, kokybei ir estetikai leido sukurti unikalius užkandžių receptus. Mūsų užkandžiai patiks ir tradicinės, ir moderniosios virtuvėms mėgėjams.

Švieži ir kokybiški ingredientai

Vertiname maistą ir jūsų sveikatą, todėl visi užkandžiai gaminami tik iš kokybiškų ir šviežių ingredientų. Užkandukus šventei gaminame tą pačią dieną.

Profesionalus aptarnavimas

Užkandžius pristatome į namus ar kitą pageidaujamą vietą Kaune ir aplink. Visi užkandžiai ir desertai pakuojami į patogias ir estetiškas dėžutės.

Vieno kąsnio sumuštiniai ir užkandžiai
Vieno kąsnio sumuštiniai – vienas populiariausių mūsų užkandžių, puikiai tinkančių bene visoms progoms. Mūsų gaminiai pateikiami estetiškai ir gražiai, todėl bus ne tik skanūs, bet ir papuoš jūsų šventinį stalą. Asortimente turime ir tradicinių skonių, tokių kaip sumuštinukai su Parmos kumpiu ar „Matjes” silke, ir šiuolaikinių skonių derinių, pavyzdžiui, canape su japoniniu unguriu ar ančių kepenėlių paštetu.

Šalti žuvies ir mėsos patiekalai
Jeigu planuojate didesnę šventę su daugiau svečių, rekomenduojame patiekti ir šaltųjų patiekalų. Jūros lydeka drebučiuose, žuvies lazdelės ar silkė su ananasiniu garnyru ypač patiks mėsos nėmegstantiems gurmanams. Štai visavalgiai dažnai ragauja mūsų rankų gamybos kibinus su kiauliena, vištienos lazdeles ar tradicinę mėsyčių asorti.

Užkandžiai prie vyno ir šampano
Nuo delikatesinių sūrių iki aromatingų triufelių – mūsų užkandžiai prie vyno ar šampano praturtins jūsų skonių patirtį. Ožkos sūrio triufeliai, pėlesinio sūrio triufeliai su pistacijomis ir mūsų marinuotos alyvuogės – puikus pasirinkimas prie „Pinot Grigio“ ar „Cabernet Sauvignon“. Žaliavalgiai tikrai įvertins vaisių ir daržovių asorti su humusu, o tradicinių užkandžių mėgėjams patiks gardi ir traški kepta duona su ypatingu sūrio padažu.

Užkandžiai vaikams
Nepamirškime mūsų mažųjų gurmanų! Mūsų užkandžiai vaikams – skanus ir maistingas pasirinkimas, švenčiant gimtadienį, krikštynas ar kitą asmeninę šventę. Siūlome vaikų itin mėgstamus mini burgeriukus, taip pat žaismingus teminius sumuštinukus. Leiskite mažiesiems tyrinėti ir atrasti naujus mėgstamiausius skonius.

Tortai ir šventiniai užkandžiai
Asortimente turime ne tik šaltų užkandžių ir patiekalų vaikams, bet ir gardžių desertų ir tortų. Apelsinų sulčių želė, klasikinė panakota, mini keksiukai, pavlova, tiramisu, vynuoginė tartaletė, serbentinis tortas ir begalė kitų skonių tikrai atras vietą ant jūsų deserto stalo. Galime pasiūlyti ir vegetariškų bei veganiškų desertų.

Kviečiame skambinti nurodytais kontaktais ir savo šventei suteikti naujų spalvų, skonių ir aromatų.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top